Jak spolupráce probíhá

1. Úvodní konzultace – ZDARMA

Abych mohla vytvořit prvotní návrh Vaší webové prezentace, potřebuji se seznámit s Vaší činností, zajímá mě, co od webu očekáváte, co má sdělovat a jakou formou byste tyto informace chtěli sdělit. Každý máme jiné představy a vzhledem k tomu, že web má prezentovat Vás, je důležité, aby odrážel Vaše představy.

2. Návrh realizace a cenový návrh

Po úvodní konzultaci a zjištění Vašich potřeb vypracuji návrh realizace, tzn. pošlu Vám použitelné šablony, které by splňovaly Vaše požadavky, včetně návrhu ceny. Pokud cenový návrh bude odpovídat Vaší představě, přistoupíme k písemné objednávce mých služeb.

3. Realizace

Ve fázi realizace začnu upravovat Vámi vybranou šablonu dle dohody. Průběžně budeme probírat, jak šablonu upravit, jaké informace přidat a v jaké formě, jaké mediální soubory použít pro Vaši webovou prezentaci a jakým stylem sdělit návštěvníkům Vašeho budoucího webu, kdo jste a co nabízíte.

4. Předání webu včetně manuálu k jeho administraci

Po dokončení realizace Vám předám hotovou webovou prezentaci, přístupy do administrace a manuál k úpravě Vašeho webu. Ukážu Vám, jak webové stránky upravovat a v případě potřeby Vám budu k dispozici 🙂 Podepíšeme předávací protokol a poprosím Vás o písemnou recenzi, za kterou předem děkuji.