Nový web pro ZŠ a MŠ Bratrušov

Ukázka hlavičky webových stránek

Dnes, 1. 9. 2020, zahajuje Základní škola a Mateřská škola Bratrušov nový školní rok s novými webovými stránkami. Zadání ředitelky bylo jednoduché – přehledné stránky, které si bude moci sama upravovat podle svých potřeb.

Ukázka z webu

V první fázi jsem škole nabídla několik variant domény. Ředitelka školy rozhodla o variantě www.zsmsbratrusov.cz. Po registraci domény a zakoupení webhostingu, což bylo součástí mých služeb, jsme začaly pracovat na tvorbě nového, moderního webu.

Společně jsme vybraly šablonu vhodnou k tématu školství a dětí, kterou jsem doplnila o pestré fotografie z prostředí ZŠ a MŠ. Samozřejmostí jsou povinné informace, jako výkazy minulých let nebo výhledy na další období.

Ukázka z webu

Vznikla tak stránka, která nabízí jak vizuální předání zásadních informací, tak i klasické prvky, které pomohou potřebné informace velmi jednoduše a rychle najít.

Jako maminka prvňáčka jsem při tvorbě webu postupovala intuitivně, abych i já v roli rodiče byla schopná v rychlém čase najít to, co na webu ZŠ a MŠ hledám.

Odkaz na web: www.zsmsbratrusov.cz

Comments are closed.